Psychoterapeuta
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Good Mood Centrum Dobrej Terapii
22. 8. 2024

Good Mood Centrum Dobrej Terapii poszukuje zaangażowanego i empatycznego psychoterapeuty do naszego zespołu.
Miejsce pracy: Good Mood Centrum Dobrej Terapii, Wrocław ul. Królewska 32
Zakres obowiązków:
- Prowadzenie indywidualnych sesji terapeutycznych z dorosłymi lub/i dziećmi.
- Diagnozowanie problemów emocjonalnych i behawioralnych oraz tworzenie planów terapeutycznych.
- Monitorowanie postępów terapii i dostosowywanie metod pracy do potrzeb pacjentów.
- Współpraca z rodzicami i opiekunami w przypadku terapii dzieci i młodzieży.
- Współpraca z innymi specjalistami, w tym lekarzami, psychologami i dietetykami, w celu zapewnienia kompleksowej opieki.
- Prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi terapiami.
Wymagania:
- Ukończona szkoła psychoterapeutyczna oraz posiadane certyfikaty lub dyplomy.
- Dobre podejście do dzieci i dorosłych oraz umiejętność nawiązywania z nimi kontaktu.
- Gotowość do pracy z pacjentami w różnym wieku i z różnymi problemami emocjonalnymi i behawioralnymi.
- Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole.
Oferujemy:
- Elastyczne formy zatrudnienia: umowa zlecenie lub B2B.
- Przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.
- Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania doświadczenia.
- Wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji i zdobywaniu nowych umiejętności.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i pracować w miejscu, które stawia na dobrostan psychiczny dzieci i dorosłych, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres @ z tytułem "Psychoterapeuta - Good Mood Centrum Dobrej Terapii".
Aplikuj już teraz i pomóż nam tworzyć lepsze jutro dla naszych pacjentów!

  • Praca Wrocław
  • Psychoterapeuta Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836