Psycholog kliniczny do Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
  • Andrychów
Andrychów, Andrychów, Lesser Poland Voivodeship, Polska
WOJEWÓDZKI SZPITAL PSYCHIATRYCZNY
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

praca na stanowisku psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego w Centrum Zdrowia Psychicznego dla dzieci i młodzieży

- diagnozowanie

- konsultacje i porady psychologiczne

WYMAGANIA:

-wykształcenie wyższe

-specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej lub

-psycholog w trakcie specjalizacji w dziedzinie psychologii klinicznej lub

-psycholog z udokumentowanym co najmniej  rocznym doświadczeniem w pracy klinicznej z dziećmi i młodzieżą

OFERUJEMY:

-  atrakcyjne warunki finansowe

-  różnorodne formy zatrudnienia

-  rozwój poprzez możliwość pracy w CZP dla dzieci i młodzieży

-  praca w budynku  po remoncie, położonym w pięknym parku, bezpłatny parking

  • Praca Andrychów
  • Andrychów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836