Przenoszenie bazy danych - angielski i znajomość Excel
  • Wroclaw
Wrocław, Wroclaw, dolnośląskie, Polska
HAYS
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Wroclaw
NR REF.: 1188848

Dla naszego klienta, firmy z sektora medycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko
Customer Master Data Specialist.
Klient przenosi bazę danych do systemu SAP S/4HANA, w związku z tym do Twoich obowiązków należeć będzie, planowanie i analiza bazy danych, sprawdzanie czy nie ma żadnych duplikatów, przygotowywanie danych, weryfikacja i standaryzacja danych aby zapewnić zgodność z nowym system. Ustawianie nowego systemu, aby był gotowy do przyjęcia danych, w tym konfiguracja struktury bazy danych, schematów i relacji. Również odpowiedzialnością na tym stanowisku jest zapewnienie codziennej, sprawnej i dokładnej realizacji wszystkich zadań administracyjnych, mających na celu wspieranie skuteczności działań, ogólne monitorowanie skrzynki pocztowej CMDO, monitorowanie codziennego obciążenia pracą na rynku i bycie odpowiedzialnym za jakość przenoszonych danych.Poszukujemy kandydatów z wysokimi umiejętnościami analitycznymi, działającymi terminowo, potrafiącymi eliminować błędy i radzić sobie z dużą ilością pracy, oraz posiada umiejętności organizacyjne,

jak również przestrzega procesów i procedur i potrafi je udoskonalać. Znajomość języka angielskiego na poziomie B2-C1, ponieważ będzie to współpraca międzynarodowa. Wymagana znajomość Excel na poziomie dobrym w tym znajomość XLOOKUP. Mile widziane doświadczenie z Salesforce lub SAP i na podobnym stanowisku.Oferujemy
zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na rok
do końca września 2025 z możliwością
długofalowej współpracy, praca w modelu hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni z domu), sprzęt niezbędny do wykonywania pracy, możliwość pracy w środowisku z branży medical, wynagrodzenie w wysokości 6300 oraz benefity pozapłacowe (opiekę medyczną oraz kartę Multisport), ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku, szybki i
zdalny proces rekrutacyjnyHays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. ochrony danych Wrocław
  • Specjalista ds. kadr i płac Wrocław
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Wrocław
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wrocław
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wrocław
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wrocław
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210