Przedstawiciel Techniczno-Handlowy
  • Czestochowa
Częstochowa, Czestochowa, Silesian Voivodeship, Polska
Kaeser Kompressoren Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Region wykonywanej pracy: województwo śląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • Prezentowanie oferty techniczno-handlowej oraz doradztwo klientom w zakresie doboru najlepszych rozwiązań
  • Realizacja planów sprzedażowych i osiąganie założonych wskaźników sprzedażowych
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta poprzez profesjonalną obsługę i rozwiązywanie problemów
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia efektywnej realizacji zamówień
  • Wykonywanie wizyt u klientów oraz udział w targach i konferencjach branżowych.

✅ Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność organizacji pracy
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i indywidualne podejście do klienta
  • Umiejętność negocjowania warunków handlowych oraz prowadzenia prezentacji produktów

To oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej, renomowanej firmie
  • Narzędzia i wsparcie w wykonywaniu obowiązków Przedstawiciela Techniczno-Handlowego
  • Atrakcyjny system wynagradzania z wynagrodzeniem podstawowym i przejrzystym systemem prowizji
  • Profesjonalne szkolenia branżowe
  • Samochód służbowy segment C
  • Możliwość szkolenia językowego
  • Benefity pozapłacowe- dofinansowanie karty Multisport, ubezpieczenie grupowe

  • Praca Częstochowa
  • Redaktor techniczny Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Dyrektor handlowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567