Przedstawiciel techniczno-handlowy
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
SILAR Rafał Kwiatkowski
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • utrzymywanie relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • planowanie działań handlowych
  • analiza potrzeb klientów
  • prowadzenie rozmów handlowych
  • prezentacje rozwiązań zainstalowanych w samochodzie demonstracyjnym
  • sporządzanie ofert
  • realizacja planów sprzedażowych
  • przygotowywanie raportów okresowych

WYMAGANIA:

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • prawo jazdy kat. B (umiejętność prowadzenia samochodu typu bus)
  • gotowość do regularnego odbywania podróży służbowych na terenie całego kraju
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość obsługi komputera, w tym pakietów biurowych
  • samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • wysokie umiejętności komunikacji interpersonalnej
  • dociekliwość, kreatywność, cierpliwość, dbałość o szczegóły

Mile widziane:

  • znajomość branży transportowej i oponiarskiej

OFERUJEMY:
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja (bez górnego limitu)
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B
  • rozwój zawodowy i szkolenia
  • samodzielność, decyzyjność i wpływ na kierunki rozwoju firmy

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Przedstawiciel handlowy Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836