Przedstawiciel Handlowy - Toruń
  • Torun
Toruń, Torun, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Onninen
27. 9. 2024

Łączymy profesjonalistów wielu branż technicznych. Oferujemy szeroki asortyment produktów dla instalatorów, przemysłu, instytucji publicznych i detalistów w zakresie branży elektrotechnicznej, instalacyjno-sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Onninen jest częścią fińskiej korporacji K-Group.

Przedstawiciel Handlowy

Główne zadania:

  • Realizacja celów sprzedażowych w branży elektrycznej
  • Aktywna rozbudowa otrzymanej bazy klientów
  • Prowadzenie akwizycji w określonym terenie skierowanej do firm instalacyjnych, wykonawczych oraz budowlanych
  • Ścisła współpraca ze Specjalistą ds. handlowych z zespołu handlowego
  • Realizowanie polityki handlowej firmy

Wymagany profil kandydata:

  • Konieczne doświadczenie i znajomość branży elektrycznej
  • Znajomość rynku lokalnego
  • Wykształcenie co najmniej średnie, mile widziane techniczne
  • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Umiejętność pracy zespołowej  - praca w zespole ze specjalistą ds. handlowych
  • Zaangażowanie, skuteczność i konsekwencja w działaniu

Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pakiet benefitów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Rozwój - awanse wewnętrzne
  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym
  • Szkolenia i warsztaty
  • Praca w środowisku międzynarodowym
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Samochód służbowy także do użytku prywatnego
  • Telefon i laptop

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.

Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Dyrektor handlowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210