Przedstawiciel handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Viktoriia Koshchavtseva
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego do firmy zajmującej się materiałami wykończeniowymi (płyty ceramiczne, HPL, kwarcowe do prac zewnętrznych i wewnętrznych w branży budowlanej i meblarskiej.

Opis stanowiska
  • Wizyty u potencjalnych klientów
  • Praca z materiałami znajdującymi się na terenie Klienta (merchandising)
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla klientów
  • Korespondencja z potencjalnymi i obecnymi klientami
  • Rozszerzanie współpracy z obecnymi klientami

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe (preferowane)
  • Znajomość języka polskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie zawodowe w branży materiałów płytowych (pożądane)
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego, specjalisty ds. sprzedaży
  • Wielozadaniowość, umiejętność i chęć uczenia się, chęć rozwoju
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy
  • Szkolenia i rozwój
  • Oficjalne zatrudnienie
  • Hybrydowy format pracy
  • Przyzwoite wynagrodzenie, przejrzysty system motywacyjny

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392