Przedstawiciel Handlowy Ds. Sprzedaży Energii
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
GETPOWER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
26. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Czym będziesz się zajmował? - Aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów przez co rozumiemy budowę własnej bazy leadów przy współudziale naszego Contact Center. - Prowadzeniem prezentacji dla potencjalnych Klientów na różnego rodzaju wydarzeniach. Jak przebiega wdrożenie handlowca do firmy? - Onboarding trwa ok. 3 tygodnie. Najpierw odbędziesz 2 dniowe szkolenie produktowo-sprzedażowe, a następnie szkolenia indywidualne. Ostatnie 3 dni to praca w terenie na żywym organizmie razem z doświadczonym przedstawicielem handlowym. - Po zakończeniu procesu wdrożenia stajesz się w pełni samodzielnym pracownikiem. W trakcie pracy masz stałe wsparcie doświadczonego Lidera. W początkowym etapie pracujesz również nad budową własnej bazy leadów. Pomaga Ci w tym nasze Contact Center, które dostarcza leady Jak zbudowany jest dział handlowy i jak się w nim pracuje? - Dział handlowy posiada Liderow. Liderzy odpowiedzialni są za wynik całej grupy. - Bardzo dbamy o atmosferę w zespole handlowym, dzięki licznym konkursom sprzedażowym, szkoleniom oraz warsztatom. Jak zorganizowany jest proces sprzedaży? W pierwszym kroku po otrzymaniu leada z Call Center Handlowiec ustala samodzielnie termin spotkania oraz szacuje kaloryczność Klienta. Staramy się wszystko czego Klient wymaga dostarczać na pierwszym spotkaniu, tak aby podpisanie umowy z Klientem mogło się odbyć jak najszybciej. WYMAGANIA: Kogo dokładnie szukamy? - Zależy nam na osobie, która posiada ok. 1 roczne doświadczenie sprzedażowe. Mile widziane doświadczenie z branży PV, ale również mocno cenimy doświadczenie z innych branż. - Naszą sprzedaż cechuje podejście merytoryczne oraz jakościowe dlatego poszukujemy osób dobrze znających techniki sprzedaży z praktyczną umiejętnością skutecznego domykania sprzedaży (podpisywanie umów z Klientami). - Handlowiec to osoba samodzielna działająca w terenie (wymagane prawo jazdy kat. B), która jest nastawiona na osiąganie celów sprzedażowych. OFERUJEMY: System wynagrodzeń składa się z: przejrzystość i pewność rozliczeń – pracujemy w wysokim modelu prowizyjnym, który zapewnia Ci stabilność finansową Prowizji – uzależnionej od osiąganych celów sprzedażowych w okresach miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych. potencjał rozwoju – Get power to nie tylko sprzedaż energii elektrycznej, to dużo pobocznych produktów, które pozwolą Ci zwiększać Twoje zarobki i ciągle się rozwijać

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Przedstawiciel handlowy Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836