Przedstawiciel handlowy / Doradca klienta
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Lower Silesian Voivodeship, Polska
PRO Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Miejsce pracy: Bolesławiec

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa i regularna obsługa klientów na podległym terenie zgodnie z przyjętymi standardami
  • Realizacja planów sprzedaży na podległym obszarze działania
  • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych z obecnymi partnerami handlowymi i pozyskiwanie nowych
  • Negocjacje i doradztwo dotyczące rodzaju i ilości asortymentu u partnera handlowego
  • Organizacja i uczestnictwo w pokazach i szkoleniach u partnerów handlowych
  • Profesjonalne reprezentowanie firmy na targach i innych wydarzeniach branżowych.

Nasze wymagania

  • Dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w branży B2B
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane techniczne)
  • Znajomość lokalnego rynku narzędziowego lub budowlanego
  • Umiejętność prowadzenia rozmów oraz negocjacji handlowych
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja i ukierunkowanie na realizację celu
  • Prawo jazdy - kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie podstawowe + system motywacyjny
  • Opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych, telefon)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole Sił Sprzedaży
  • Zniżki pracownicze na produkty firmy
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (grupowe ubezpieczenie na życie, spotkania integracyjne)

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program rekomendacji pracowników
  • udział w eventach firmowych i branżowych
  • udział w szkoleniach produktowych i specjalistycznych
  • dodatkowa premia za wiedzę produktową
  • nagrody jubileuszowe

Firma PRO, z ponad 30-letnim doświadczeniem, to niekwestionowany lider w produkcji narzędzi i urządzeń pomiarowych nie tylko na polskim, ale także europejskim rynku. Nasza renoma opiera się na solidnych fundamentach: kompleksowym zrozumieniu potrzeb klientów, pasji do tworzenia najwyższej jakości produktów oraz ciągłym dążeniu do doskonalenia.

Jako Przedstawiciel Handlowy / Doradca Klienta w naszej firmie, będziesz miał możliwość nie tylko rozwijania swoich umiejętności sprzedażowych, ale także budowania długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami Handlowymi.

Jeśli jesteś osobą, która szuka nowych wyzwań, lubisz pracę z ludźmi i chcesz być częścią dynamicznie rozwijającej się firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, to zapraszamy Cię do dołączenia do naszego zespołu Sił Sprzedaży.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Pro Sp. z o.o. z siedzibą w: Strażacka 76, 43-382 Bielsko-Biała (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: rodo@poziomnica.pl.

  • Praca Bolesławiec
  • Przedstawiciel handlowy Bolesławiec
  • Doradca Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322