Przedstawiciel Handlowy
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Florentyna Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • budowanie oraz rozwijanie współpracy z określonymi partnerami handlowymi,
  • realizowanie celów i zadań w zakresie dystrybucji i ekspozycji produktów zgodnie ze standardami firmy,
  • organizowanie aktywności lokalnych,
  • egzekucja i maksymalizacja aktywności centralnych,
  • rozwój klienta i realizacja strategii firmy,
  • realizowanie założonego planu sprzedaży,
  • analizowanie sprzedaży dla poszczególnych klientów, planowanie i realizacja działań zwiększających sprzedaż,
  • monitorowanie działań konkurencji,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i oferowanych wyrobów.

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • umiejętność skutecznej sprzedaży,
  • samodzielność, umiejętność planowania swojej pracy,
  • zdolność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • czynne prawo jazdy kat. B.
  • znajomość rynku branży małego AGD/ artykułów przemysłowych.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność dużej organizacji
  • energiczny zespół
  • awans dla najlepszych
  • brak nonsensów korporacyjnych i polityki
  • rozwojowa branża w Polsce
  • prywatna opieka medyczna

  • Praca Tarnów
  • Przedstawiciel handlowy Tarnów
  • Przedstawiciel handlowy Tarnów Opolski
  • Dyrektor handlowy Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567