Przedstawiciel Handlowy - Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
Polski Ogród Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych dla kategorii produktów mrożonych
  • Budowanie trwałych relacji z klientami
  • Raportowanie cen, promocji i asortymentu
  • Poszukiwanie i nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
  • Dbanie o wysoką jakość standardów ekspozycyjnych
  • Budowanie długofalowej współpracy poprzez wdrażanie promocji i akcji marketingowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w roli Przedstawiciela Handlowego w branży FMCG (food)
  • Czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
  • Znajomość topografii regionu będzie miłym atutem
  • Zaangażowanie, dynamizm w działaniu, nastawienie na wynik
  • Umiejętność budowania relacji

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie z tradycjami, która dynamicznie się rozwija
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, i-pad, telefon)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Nieustanny rozwój
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w gronie pasjonatów!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • elastyczny czas pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

  • Praca Bydgoszcz
  • Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz
  • Dyrektor handlowy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 296
    23 627