Przedstawiciel Handlowy branża stolarsko-meblarska
  • Luboń
Luboń, Luboń, Wielkopolskie, Polska
Display Print
12. 10. 2024

Specjalizujemy się w produkcji mebli na wymiar oraz frontów meblowych, poszukujemy osoby na stanowisko przedstawiciela handlowego.
[Obowiązki
- pozyskiwanie nowych klientów,
- nadzór nad projektami i zamówieniami,
- przygotowywanie ofert, wycen oraz prowadzenie rozmów handlowych.
[Wymagania
- znajomość branży stolarsko-meblarskiej oraz doświadczenia w sprzedaży,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- budowanie pozytywnych i trwałych relacji biznesowych,
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- wypracowana baza klientów.
[Oferujemy
- umowę o pracę na pełen etat,
- motywujące warunki pracy (premie obrotowe),
- pracę w przyjaznej atmosferze młodych, ambitnych osób.

  • Praca Luboń
  • Przedstawiciel handlowy Luboń
  • Luboń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 077
    18 849