Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B – sprzedaż energii elektrycznej z OZE
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
METRO GR sp. z o.o.
6. 5. 2024

Miejsce pracy: Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie sprzedaży instalacji fotowoltaicznych marki Blaupunkt
  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych i instytucjonalnych w zakresie sprzedaży pomp ciepła marki Blaupunkt
  • Obsługa leadów sprzedażowych
  • Przeprowadzenie audytu u klienta
  • Stała współpraca z pracownikami odpowiedzialnymi za proces zamówień oraz realizacji
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży OZE lub B2B minimum 6 miesięcy
  • Sumienność w wykonywaniu obowiązków związanych z podpisywaniem umów i wykonywaniem audytów
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Dobrej znajomość obsługi komputera i MS Office
  • Mile widziana znajomość branży elektrycznej

To oferujemy

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne uzależnione od wyników
  • System motywacyjny i konkursy sprzedażowe
  • Szerokie wsparcie projektowe oraz produktowe zarówno w segmencie B2C oraz B2B
  • Stabilnego Partnera o ugruntowanej pozycji lidera na rynku, który jest gwarantem wypłacalności
  • Posiadamy wyłącznie własne ekipy monterskie
  • Pakiet szkoleń – techniczne i produktowe

O nas

Jesteśmy partnerem firmy Hymon Sp.z.o.o. skupiającej się na sprzedaży instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych.

Gwarantujemy bezproblemowe montaże wykonane na najwyższym poziomie przez wyłącznie ekipy własne.

Kategorycznie dotrzymujemy terminów wypłat prowizyjnych.

Oferujemy procesowanie dotacji z programów - BGK, NFOŚIGW Czyste Powietrze oraz Prefinansowanie pomp ciepła.

Zapewniamy wsparcie leadowe oraz szkoleniowe dla przedstawicieli.

Najkorzystniejsze ceny na instalacje pv oraz pompy ciepła.

  • Praca Tarnów
  • Przedstawiciel handlowy Tarnów
  • Przedstawiciel handlowy Tarnów Opolski
  • Dyrektor handlowy Tarnów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293