Przedstawiciel Handlowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
PPH TEMAR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
21. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja założonego planu sprzedaży
  • Budowanie dystrybucji produktów u podległych klientów
  • Aktywna realizacja promocji
  • Budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie nowych
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG i znajomości lokalnego rynku
  • Umiejętności interpersonalnych, organizacyjnych i pracy zespołowej
  • Zaangażowania w realizację zadań, samodzielności, inicjatywy i dyspozycyjności
  • Szerokiej wiedzy z zakresu sprzedaży (techniki sprzedaży, techniki negocjacyjne, zasady merchandisingowe)
  • Znajomości obsługi komputera, prawa jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży nabiałowej i/lub produktów świeżych

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z systemem premiowym
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (stałe + premia)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, tablet)
  • Pakiet świadczeń socjalnych w tym między innymi dopłaty do wypoczynku, kartę Multisport oraz pakiety medyczne finansowane przez pracodawcę, program poleceń pracowniczych

Zgłoszenia (CV, referencje, zgoda na przetwarzanie danych osobowych) prosimy składać za pomocą przycisku Aplikuj.

  • Praca Łódź
  • Przedstawiciel handlowy Łódź
  • Dyrektor handlowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210