Przedstawiciel Handlowy
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Województwo śląskie, Polska
Emo Neon
16. 9. 2024

Emo neon to firma specjalizująca się w produkcji reklamy świetlnej i drzwi wewnętrznych

Od 30 lat spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów w zakresie reklamy jak i drzwi wewnątrzlokalowych ✨

Poszukujemy do naszego zespołu kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy odpowiedzialny za sprzedaż drzwi

Twoje zadania

➡pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych;

➡nawiązywanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z klientami;

➡prowadzenie prezentacji i negocjacji sprzedażowych;

➡tworzenie ofert, wycen, negocjacja warunków współpracy;

➡współpraca z innymi działami firmy;

Co dostaniesz w zamian?

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Samochód służbowy;

Premie pieniężne uzależnione od efektów;

Możliwość przystąpienia do Grupowego Ubezpieczenia w LUXMED;

Pracę w firmie o uznanej pozycji na rynku;

Komfortowe warunki pracy i przyjazna atmosfera.

Nasze oczekiwania

✅wykształcenie wyższe;

✅znajomość języka angielskiego;

✅doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w zakresie stolarki drzwiowej);

✅umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i prezentacyjne;

✅doświadczenie w pozyskiwaniu klientów;

✅dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie;

✅orientacja na cele i osiągane wyniki.

Nice to have ⭐

✨doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

  • Praca Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Dyrektor handlowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567