Przedstawiciel Handlowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
3DDen s.r.o.
1. 10. 2024

Jesteśmy start-upem druku 3D z Pragi poszukującym zmotywowanego sprzedawcy, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam rozpowszechnić nasze rewolucyjne medale i trofea sportowe na całym świecie.

Osiągnęliśmy już wielki sukces na naszym rynku z tym produktem, a teraz szukamy Ciebie, abyś pomógł nam osiągnąć podobny sukces na rynku polskim.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych klientów (kluby, agencje, szkoły) i sprzedaż medali sportowych
  • Organizacja spotkań, prezentacja produktów, finalizacja sprzedaży
  • Projektowanie spersonalizowanych rozwiązań dla klientów
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z obecnymi klientami

Oczekiwania:

  • Doświadczenie lub zamiłowanie do biznesu
  • Angielski na poziomie B1
  • Świetne umiejętności komunikacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Wiedza o sporcie mile widziana, lecz nie wymagana

Co oferujemy:

  • Elastyczny grafik, możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne prowizje od transakcji
  • Nieograniczone możliwości zarobkowe
  • Szkolenia i wsparcie
  • Praca z unikalnymi produktami w branży sportowej

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116