Przedstawiciel Handlowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
Posnet Polska S.A.
27. 9. 2024

Posnet Polska S.A., firma z branży FinTech, producent wysokiej jakości urządzeń fiskalnych oraz systemów sprzedażowych zaprasza kandydatów do pracy na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami z nami już współpracującymi,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Poszerzanie wiedzy produktowej z zakresu oferowanych rozwiązań,
  • Wsparcie techniczne, doradzanie klientom,
  • Wizyty handlowe u kontrahentów z regionu woj. dolnośląskiego,
  • Koordynacja i nadzorowanie realizacji zamówień,
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie.

Nasze wymagania

  • Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji biznesowych,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B lub B2BC,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Otwartość na bezpośrednią pracę z klientem,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Otwartość na wiedzę techniczną,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Prawo jazdy kat. B, czynne.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań technicznych lub w obsłudze klienta B2B lub B2BC.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie na podstawie umowy o pracę - pełny etat,
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • Pracę w godz. 8 - 16, poniedziałek – piątek,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń,
  • Dofinansowanie prywatnego pakietu medycznego,
  • Dofinansowanie ubezpieczenia na życie,
  • Wyjazdy integracyjne,
  • Parking dla pracowników na terenie firmy.

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona będzie pracowała w dziale handlowym oddziału firmy.

Do głównych zadań należeć będzie ścisła współpraca z kontrahentami z podległego regionu. Praca realizowana będzie z biura ale też związana jest z wizytami u kontrahentów z regionu województwa dolnośląskiego.

Etapy rekrutacji:

Nasza rekrutacja odbywa się w kilku krótkich krokach:

Krok 1: Ty wysyłasz do nas swoje zgłoszenie.

Krok 2: Kontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub mailowo i umawiamy na rozmowę wstępną.

Krok 3: W czasie krótkiej rozmowy wstępnej poznajemy się wzajemnie.

Krok 4: Umawiamy się na rozmowę w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu.

Masz okazję zapoznać się z naszym zespołem i przyszłym miejscem pracy.

Krok 5: Jeżeli obie strony są chętne do podjęcia współpracy – podpisujemy umowę.

  • Praca Wrocław
  • Przedstawiciel handlowy Wrocław
  • Dyrektor handlowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210