Przedstawiciel Handlowy
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Human & Hunter Professional
20. 9. 2024

Dla naszego Klienta działającego od lat w branży obróbki metali szukamy osób, które potrafią łączyć wysokie umiejętności sprzedażowe z budowaniem długotrwałych relacji opartych na zaufaniu. Jeśli cenisz sobie swobodę działania i chcesz pracować w turkusowej organizacji to jest rola dla Ciebie!

Dlaczego warto:

  • Praca zadaniowa, bez konieczności raportowania (sam ustalasz z jakimi klientami i w jaki sposób się kontaktujesz)
  • Komfortowe narzędzia pracy (wysokiej klasy auto służbowe, również do użytku prywatnego),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe na poziomie 8 500 zł netto + system premiowy (średnie premie w przedziale 10 - 25 tys. zł brutto/miesięcznie)
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
  • Brak dress codu,
  • Dedykowany Technolog, który wspiera Cię w procesie wycen i doboru technologii.
  • Praca bez zbędnej biurokracji, w zespole, który Cię wspiera.

Twoje zadania:

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  • Prezentacja oferty oraz doradztwo techniczne,
  • Analiza dokumentacji technicznej oraz dobór odpowiednich rozwiązań we współpracy z technologiem,
  • Negocjowanie warunków handlowych, ustalanie cen, warunków dostaw, terminów płatności oraz formy współpracy.

Nasze wymagania:

  • Doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, a także wysoka samodzielność i odpowiedzialność za powierzony obszar,
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w turkusowej organizacji!

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210