Przedstawiciel handlowy
  • Radom
Radom, Radom, Masovian Voivodeship, Polska
WARDA sp. z o.o.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pozyskiwanie nowych Klientów,

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z Klientem,

  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem,

  • przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

  • aktywne uczestnictwo w przygotowywaniu ofert przetargowych,

  • stały kontakt telefoniczny z klientami,

  • podejmowanie działań handlowych niezbędnych dla utrzymania i zwiększenia sprzedaży

  • budowanie pozytywnego wizerunku Firmy

WYMAGANIA:
  • wykształcenie minimum średnie,

  • wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, odpowiedzialność oraz pełne zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów,

  • umiejętność organizowania własnego czasu pracy,

  • umiejętność prowadzenia prezentacji,

  • prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów osobowych.

Dodatkowe atuty:

  • wykształcenie wyższe, w szczególności na kierunkach związanych z medycyną np.: inżynieria medyczna, pielęgniarstwo,

  • znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
  • współpraca w oparciu o umowę agencyjną (B2B) lub umowę zlecenie,

  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • praca w stabilnej rodzinnej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • duża niezależność w działaniu,

  • pełne wsparcie dla naszych pracowników i partnerów (biuro, kurier firmowy, wizytówki itd.),

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, komputer, telefon),

  • szkolenie wdrożeniowe w pierwszych dniach pracy, dzięki któremu lepiej poznasz naszą firmę,

  • ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Radom
  • Przedstawiciel handlowy Radom
  • Przedstawiciel handlowy Radomin
  • Dyrektor handlowy Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    94 194
    16 894