Przedstawiciel Handlowy
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności,
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych,
  • Współpraca z działem zakupów oraz logistyki.

Wymagania
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku PH,
  • Bardzo dobra znajomość branży artykułów spożywczych, FMCG,
  • Znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny,
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy,
  • Dobra znajomość topografii regionu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy
  • Pracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od wyników,
  • Nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy, telefon, narzędzie mobilne do obsługi zamówień,
  • Dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwości rozwoju w strukturach handlowych firmy,
  • Przeszkolenie z obsługi narzędzi mobilnych,
  • Wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki,
  • Liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

  • Praca Częstochowa
  • Przedstawiciel handlowy Częstochowa
  • Dyrektor handlowy Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045