Przedstawiciel Handlowy
  • Bolesławiec
Bolesławiec, Bolesławiec, Dolnośląskie, Polska
BayWa Agro Polska
22. 9. 2024

Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na region Bolesławiec, Lubań , Zgorzelec, Legnica, Złotoryja, Lwówek Śląski, Lubin, Polkowice, Głogów, Jawor
Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów z działów: środki ochrony roślin, nasiona, nawozy
- realizacja ustalonego planu sprzedaży
- dbanie o dobry wizerunek firmy, utrzymywanie dobrych relacji z klientem
- raportowanie wyników pracy
Nasze wymagania:
- doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela handlowego branży Agro minimum 3 – lata
- znajomość branży Agro, wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa
- znajomość rynku klientów
- komunikatywność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy
- możliwość udokumentowania wyników swojej pracy
- posiadanie prawa jazdy kat. B
Oferujemy:
- pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie - lidera rynku w Europie
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wysokiej klasy samochód służbowy (także do celów prywatnych), - niezbędne narzędzia pracy, ubezpieczenie zdrowotne
- szkolenia zawodowe
- po okresie próbnym, umowa o pracę na czas nieokreślony
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego
Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- zniżki na firmowe produkty i usługi

  • Praca Bolesławiec
  • Przedstawiciel handlowy Bolesławiec
  • Bolesławiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836