Przedstawiciel handlowy – sprzęt ratownictwa medycznego - pierwsza pomoc - edukacja - bezpieczeństwo
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
EMERMED
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprzedaż sprzętu ratowniczego i medycznego (apteczek, sprzętu pierwszej pomocy, defibrylatorów AED, manekinów do nauki reanimacji) oraz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy, kursów ratownictwa i bezpieczeństwa
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi

WYMAGANIA:
  • Pozytywne nastawienie do ludzi
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w kontaktach z klientami z sektora B2B oraz korporacyjnego
  • Umiejętność wykonywania zadań pod presją czasu oraz terminowość
  • Wysoki poziom kultury osobistej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Płynna znajomości obsługi komputera, w tym pakietu Office
  • Biegłość w korzystaniu z internetu, umiejętność płynnej pracy z typowymi aplikacjami internetowymi oraz systemami CMS i CRM
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość branży pierwszej pomocy, ratownictwa medycznego i straży pożarnej, a także inne, ciekawe i nietypowe zdolności

OFERUJEMY:
  • Szacunek i uczciwe traktowanie
  • Pracę w ciekawym, zgranym zespole pozytywnych i zaangażowanych ludzi
  • Jasno określone cele i zadania
  • Umowę o pracę (po krótkim okresie próbnym)
  • Stabilne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju i awansu
  • Atrakcyjne i przejrzyste warunki finansowe pozwalające osiągnąć wysokie zarobki (wynagrodzenie podstawowe i prowizję od wyniku finansowego)
  • Bezpłatne szkolenia wprowadzające związane ze stanowiskiem pracy oraz możliwość udziału w szkoleniach fakultatywnych
  • Swoboda w działaniu, ale i duże wsparcie ze strony przełożonego oraz zespołu pozwalające na osiągnięcie lepszych wyników
  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku
  • Niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon, system CRM, oraz wszystkie inne narzędzia pracy, których potrzebę potrafisz uzasadnić
  • Przyjazne warunki w biurze, możliwość wyboru i zmiany otoczenia (np. przy dobrej pogodzie możesz pracować na świeżym powietrzu), zaplecze socjalne w naszym biurze (kuchnia, kawa, napoje)
  • Brak dress code’u
  • Możliwość wpływania na kierunki rozwoju firmy