Przedstawiciel Handlowy – Doradca Techniczny
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
TORGGLER POLSKA Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację planu sprzedaży w wyznaczonym regionie
  • skuteczne wdrażanie promocji i akcji marketingowych
  • budowa długotrwałej opartej na zaufaniu relacji z klientem
  • bieżąca obsługa hurtowni budowlanych, inwestycji, developerów, architektów
  • stałe poszukiwanie nowych klientów oraz innych form zwiększenia sprzedaży
  • obserwacja i monitoring rynku branży budowlanej oraz aktywności konkurencji
  • Minimalizacja ryzyka kredytowego oraz nadzór nad płatnościami odbiorców
  • regularne przygotowywanie raportów swoich działań i efektów pracy
  • Samodzielne prowadzenie szkoleń produktowych u klientów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane w branży budowlanej
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego, hurtowego , inwestycyjnego – będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie minimum średnie
  • nastawienie na końcowy wynik i konsekwencja w działaniu
  • wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętność samodzielnego działania pod presją czasu oraz wyników
  • dobra obsługa komputera
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku w zgranym młodym zespole o wspólnej wizji
  • umowę o współpracy B2B lub umowa o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia ( wynagrodzenie zasadnicze + prowizja od sprzedaży )
  • cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje i umiejętności
  • przyjazne miejsce pracy, zielone światło na własne kreatywne pomysły
  • pełne wsparcie merytoryczne i marketingowe
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy tj. samochód służbowy, tablet, telefon

Osoby spełniające poniższe warunki i zainteresowane oferowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Torggler , międzynarodowa firma z siedzibą w Merano działająca na rynku włoskim od 1865 roku, w Polsce obecna od roku 2001 to znany producent specjalistycznych produktów chemii budowlanej takich jak: kleje do glazury, fugi, hydroizolacje, piany poliuretanowe, silikony, zaprawy budowlane, kotwy chemiczne, gipsy, gładzie oraz pełny system ociepleń.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji.W rozumieniu przepisów wyżej wskazanego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. administratorem Pani/Pana danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego jest Torggler Polska Sp .z.o.o z siedzibą w Zgierzu, pod adresem: Sadowa 6 Zgierz; wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr. 0000007819.Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego i po jego zakończeniu nie będą przechowywane. W związku z przetwarzaniem danych osobowych udostępnionych w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych, prawo do sprostowania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy przesyłać na adres mailowy: biuro@torggler.plJednocześnie informujemy ,że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

  • Praca Kraków
  • Redaktor techniczny Kraków
  • Przedstawiciel handlowy Kraków
  • Doradca Kraków
  • Dyrektor handlowy Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca inwestycyjny Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Doradca rolniczy Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233