Przedstawiciel farmaceutyczny
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
POLSKI INSTYTUT FARMACJI sp. z o.o.
18. 4. 2024

Miejsce pracy: Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Brak obowiązków... jeszcze raz dla pewności – brak obowiązków.
  • Nie szukamy pracowników, ale ludzi, którzy chcieliby współpracować z naszą niestandardowo kierowaną firmą. Ludzi, którym nie będziemy wyznaczali obowiązków, ponieważ sami doskonale wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć.
  • Poszukujemy najlepszych fachowców, którzy zajmą się promocją naszych produktów na polskim rynku farmaceutycznym.

Nasze wymagania

  • nie nazwalibyśmy tego wymaganiami, a raczej cechami, które uważamy, że powinien posiadać człowiek, który znajdzie się na oferowanym stanowisku,
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Przedstawiciela Farmaceutycznego - warunek konieczny,
  • dobra znajomość rynku farmaceutycznego na podległym terenie,
  • wykształcenie wyższe,
  • wysoki poziom motywacji i zorientowanie na sukces,
  • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • otwartość w relacjach interpersonalnych,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu.

To oferujemy

  • wysokie wynagrodzenie podstawowe adekwatne do umiejętności i doświadczenia pracownika 6850 - 11250 zł brutto (5000 - 8000 zł netto), indywidualne podejście do jego ustalenia oraz jasne zasady uzyskania podwyżki,
  • premie - Ty decydujesz jaka będzie jej wysokość – oferujemy uczestnictwo w dochodach firmy – premie naszych pracowników wynoszą 15% zysku z wygenerowanej sprzedaży, bez górnego limitu (koniec z wiecznie podnoszonymi progami premiowymi, Twoja premia zależy wyłącznie od Ciebie),
  • pracę na podstawie umowy o pracę (oczywista oczywistość, ale jednak zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfort),
  • realny wpływ na funkcjonowanie firmy – w przeciwieństwie do wielu innych pracodawców, my słuchamy ludzi, z którymi współpracujemy,
  • narzędzia pracy - samochód służbowy, komputer, telefon (a ktoś jeszcze tego nie oferuje? Przecież jakoś do klienta trzeba dojechać lub zadzwonić),
  • pracę w zgranym zespole w przyjaznej atmosferze (to zależy również od Ciebie)
  • oferujemy pracę w firmie, w której Twój wysiłek będzie przekładał się na coś więcej niż lepszy bilans rachunkowy i zyski wielkiej korporacji, Twoja praca będzie miała realny i pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Wypracowane zyski firmy poza rozwojem naszej działalności będziemy przeznaczać na współpracę z ośrodkami naukowymi, poprzez sponsorowanie badań między innymi w zakresie medycyny.

O nas

W związku z dynamicznym rozwojem firmy...

Znów to samo?

Kolejne szablonowe ogłoszenie i oferta pracy w firmie, która podobna jest do innych?

Nie tym razem!

Polski Instytut Farmacji jest młodą firmą o nowoczesnym spojrzeniu na wszelkie aspekty prowadzenia swoich działań. Przełamujemy rutynowe podejście do współpracy zarówno z klientami jak i naszymi Pracownikami. Osoby, które zatrudniamy, traktujemy jak partnerów w swoich działaniach. Kierujemy się zasadą, z której słynie Richard Branson, jeden z najpopularniejszych liderów biznesu – „Pracownicy są najważniejsi. Jeśli zadbasz o swoich pracowników, oni zatroszczą się o klientów.”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez POLSKI INSTYTUT FARMACJI sp. z o.o. z siedzibą w: Domaniewska 37/2.43, 02-672 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: bslodkowska@instytutfarmacji.pl.

  • Praca Toruń
  • Przedstawiciel handlowy Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    122 503
    19 871