Przedstawiciel ds. skupu
  • Przasnysz
Przasnysz, Przasnysz, mazowieckie, Polska
OSI POLAND FOODWORKS Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie stałych relacji z hodowcami bydła
  • bezpośredni skup bydła w gospodarstwach rolnych
  • audytowanie warunków bytowych bydła
  • realizacja polityki firmy w zakresie certyfikacji gospodarstw

Nasze wymagania

  • motywację do osiągania wyników
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • premie uzależnione od wyników (po okresie próbnym)
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość użytkowania samochodu służbowego do celów prywatnych
  • odzież na każdą porę roku
  • premie świąteczne
  • bonus za polecenie nowego pracownika
  • ubezpieczenie grupowe, dodatkowe ubezpieczenie dziecka
  • wczasy pod gruszą oraz dopłaty do wypoczynku dziecka
  • paczki dla dzieci
  • pakiety medyczne
  • możliwość korzystania z programu MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne

Siedziba Firmy:

Chróścina k./Góry, woj. dolnośląskie

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.

OSI POLAND FOODWORKS jest częścią stabilnej i globalnej Grupy OSI, jednego ze światowych liderów branży mięsnej. Jesteśmy zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym i realizuje ją w oparciu o wartości Grupy OSI: Zabiegamy o partnerskie relacje. Dążymy do ciągłego doskonalenia.