Przedstawiciel ds. pozyskiwania gruntów - Region Podkarpacki
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Green Genius sp. z o.o.
24. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bezpośrednie wyszukiwanie i weryfikacja lokalizacji pod elektrownie fotowoltaiczne;
  • Negocjowanie i zawieranie umów z właścicielami gruntów rolnych;
  • Współpraca z organami administracji lokalnej oraz operatorami sieci dystrybucyjnej;
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych;
  • Zarządzanie i kontrola rozwoju projektów.

WYMAGANIA:
  • Gotowość do pracy w terenie (70-80% czasu);
  • Dobre odnajdowanie się w bezpośrednim kontakcie z ludźmi;
  • Posiadanie doświadczenia w pozyskiwaniu gruntów pod inwestycje;
  • Posiadanie rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych (werbalne i pisemne) oraz prezentacji
  • Odpowiedzialność i terminowość
  • Biegłość władania językiem polskim, mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Ważne prawo jazdy kategorii B
  • Mile widziana podstawowa znajomość branży Odnawialnych Źródeł Energii, w tym w szczególności PV
  • Myślenie nieszablonowe, znajdowanie innowacyjnych metod i rozwiązań, ponieważ work smart > work hard.

Myślisz, że wpisujesz się w tą rolę? Daj nam szansę, aby to udowodnić - aplikuj na to stanowisko.

OFERUJEMY:
  • Prace z kreatywnym, młodym zespołem
  • Ciekawą prace z ekscytującymi możliwościami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w dynamicznym i międzynarodowym zespole;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Benefity pracownicze
  • Sieć wymiany wiedzy i najlepszych praktyk między kolegami i ekspertami z różnych sektorów i krajów
  • Świetne biuro w centrum miasta, tuż obok stacji metra Politechnika
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwości kariery w Grupie - żaden kraj nie jest za daleko, żaden biznes nie jest obcy, żadna pozycja nie jest zbyt wysoka