Proste prace- wystarczy prawo jazdy kat.B- wsparcie produkcji
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
16. 10. 2024

Dołącz do zespołu Steam już dziś- na wsparcie transportowania elementów na produkcję z kat. B. Mamy dużo miejsc.

Dzwoń tel. 506-224-857

Oferujemy:

  • natychmiastową współpracę i możliwość zdobycia doświadczenia,
  • stawkę godzinową 29, 10 zł brutto, nocki 37,83 zł brutto,
  • dodatkowo Po miesiącu pracy dodatek frekwencyjny 750 zł brutto- powyżej 3 mc 900 zł brutto
  • umowę zlecenie-możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS
  • opiekę koordynatora
  • przeszkolenie
  • 3 zmiany
  • kartę Mulisport
  • PPK, grupowe ubezpieczenie
  • możliwość zaliczek po 2 miesiącach współpracy
  • prowadzimy nabór na program stypendialny

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

  • Praca Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662