Property / Facility Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 9. 2024

Dla naszego klienta - lidera z branży nieruchomości, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Property / Facility Manager.

Oczekujemy

  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, zespołem oraz kontaktach z klientami
  • Doświadczenie w bieżącym utrzymywaniu nieruchomości
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych, prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • Dobra znajomość oprogramowania MS w szczególności Excela
  • Szkolenie przez okres 1 miesiąca w centrali firmy w Niemczech

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju w zagranicznej firmie
  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Premie uznaniowe
  • Pakiet benefitów

Zadania

  • Zapewnienie bieżącego technicznego utrzymania nieruchomości komercyjnych
  • Przygotowywanie przetargów i zbieranie ofert
  • Organizacja kontroli technicznych
  • Kontrola technicznego wyposażenia obiektu
  • Raportowanie do centrali w Niemczech
  • Prowadzenie dokumentacji eksploatacji nieruchomości
  • Tworzenie długofalowych kontaktów z usługodawcami i partnerami handlowymi
  • Kontakt z naszymi najemcami
  • Controlling okresów gwarancyjnych i odbiorów
  • Przebudowa naszych nieruchomości komercyjnych
  • Kontrola faktur i ich zatwierdzanie

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291