Projektant sieci telekomunikacyjnych FTTH
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Deltacom Service sp.j. Tomasz Sitkiewicz Ewa Sitkiewicz
16. 11. 2022

Firma DeltaCom Service, na rynku od ponad 20 lat, działająca w obszarze instalacji elektrycznych i telekomunikacyjnych, a od 2015 roku również w branży OZE pod projektem ZENE zmień energię na ekologiczną.
Zainteresowanych współpracą zachęcamy do wysłania CV, podając w tytule nazwę stanowiska.

6/2021

Obowiązki

-      wykonywanie rysunków technicznych w środowisku CAD,
-      opracowywanie zestawień, przygotowywanie dokumentów,
-      wizja w terenie,
-      współpraca z organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci,
-      przygotowywanie dokumentacji do uzyskania pozwoleń na budowę / zgłoszeń robót,
-      kompletowanie dokumentacji projektowych,
-      koordynacja projektów branżowych.

Wymagania

  • znajomości środowiska CAD oraz MS Office,
  • umiejętności czytania map geodezyjnych,
  • znajomość programu QGIS,
  • znajomość technologii budowy sieci teletechnicznych w ramach programu FTTX / POPC2,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość standardów projektowych i wykonawczych Orange,
  • uprawnienia w zakresie projektowania.

Oferujemy

-      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie, lub umowę B2B (do ustalenia),

-      wynagrodzenie: 4 000-10 000 zł w zależności od formy umowy i doświadczenia,

-      przyjazną atmosferę pracy,

-      prywatną opiekę medyczną,

-      wsparcie merytoryczne zespołu.

Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia, absolwentów studiów technicznych ze znajomością programu AutoCad i chcących zdobyć doświadczenie zawodowe w branży telekomunikacyjnej. Zapewniamy szkolenia wstępne a następnie rozszerzone do projektów, wykonawczych, budowlanych POR. Możliwość pracy zdalnej dla osób z doświadczeniem bądź rozliczenia akordowego za projekt.