Projektant instalacji elektrycznych - Maszyn Przemysłowych
  • Czerwieńsk
Czerwieńsk, Czerwieńsk, lubuskie, Polska
Ksc-Automation Sp. z o.o.
3. 8. 2024

KSC-Automation Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych.Do naszego oddziału w Czerwieńsku poszukujemy Projektanta Instalacji Elektrycznych

Obowiązki

  • Opracowywanie dokumentacji elektrycznej (m.in. schematów, planów, specyfikacji, modelu 3D) dla różnych faz projektu
  • Przygotowanie dokumentów do zakupu urządzeń i materiałów elektrycznych
  • Dokonywanie przeglądu dokumentacji dostawców systemów elektrycznych
  • Wykonywanie i sprawdzanie obliczeń
  • Wspomaganie przy tworzeniu rysunków 2D i 3D przy użyciu oprogramowania
  • Współpraca z innymi branżami technicznymi w obrębie realizowanego projektu

Wymagania

  • Kierunkowe wyższe wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu instalacji elektrycznych
  • Znajomość oprogramowania typu CAD i innego oprogamowania branżowego typu E-PLAN
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego mile widziany język niemiecki
  • Wysoka kultura osobista, łatwość nawiązywania kontaktów i pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole, przy międzynarodowych projektach
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Możliwość ciągłego rozwoju, w tym szkolenia zawodowe i platforma do samodzielnej nauki języków

  • Praca Czerwieńsk
  • Operator maszyn Czerwieńsk
  • Czerwieńsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544