Projektant / Asystent Projektanta Konstrukcji
  • Niemcy
Niemcy, Schwedt, 0, Niemcy
IPB Industrieplanungs- und Beratungs GmbH
18. 5. 2024

IPB Schwedt GmbH jest średniej wielkości biurem projektowym znajdującym się w Schwedt, mieście położonym w Niemczech bezpośrednio przy polskiej granicy, około 45 minut samochodem od Szczecina.

Firma zajmuje się projektowaniem konstrukcji budowlanych regionie Brandenburg.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: https://www.ipb-schwedt.de/
Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie dokumentacji projektowej (rysunki zestawieniowe oraz warsztatowe) dla nowobudowanych oraz przebudowywanych obiektów,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych,
  • Tworzenie list materiałowych i dokumentów ofertowych,
  • Współpraca z innymi oddziałami biura,
  • Dokonywanie pomiarów na placu budowy,
  • Kontakt z klientami i dostawcami,

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia inżynierskie na kierunku Budownictwo. Oferta kierowana również do absolwentów lub studentów zaocznych, zapewniamy niezbędne szkolenia i wprowadzenie w standardy pracy biura,
  • Pierwsze doświadczenie w konstruowaniu 3D (pracujemy w Tekla Structures i Dlubal),
  • Znajomość Eurokodów z zakresu konstrukcji stalowych,
  • Umiejętność pracy w zespole i zorientowanie na klienta,
  • Wymagana znajomość języka niemieckiego (min. A2 i chęć do dalszej nauki – warunek konieczny). Oferowana praca odbywa się w całkowicie niemieckojęzycznym otoczeniu,
  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim.

Oferujemy:

  • Umowę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasowym bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy i 28 dni urlopu,
  • Współpracę w doświadczonym zespole inżynierskim oraz wprowadzenie w specyfikę projektów wykonywanych przez biuro,
  • Możliwość dalszego rozwoju,
  • Imprezy firmowe,
  • Elastyczne godziny pracy (konto godzinowe),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wsparcie polskojęzycznych kolegów w biurze.

  • Praca Niemcy
  • Praca za granicą
  • Asystent Niemcy

  • 102 073
    17 509