Project Manager - Projekty PV
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
Green Capital S.A.
2. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja projektów w całym procesie planowania i cyklu rozwoju aż do etapu uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę oraz statusu RTB,
  • Współpraca przy przygotowaniu dokumentacji dla nowych projektów OZE, w tym: DŚ, WZ, MPZP,
  • Uzyskiwanie kluczowych decyzji administracyjnych dla poszczególnych projektów,
  • Uzyskiwanie wszystkich uzgodnień i decyzji niezbędnych do uzyskania PNB,
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z lokalnymi jednostkami samorządowymi w celu uzyskania niezbędnych pozwoleń,
  • Tworzenie harmonogramów procedur dla poszczególnych projektów oraz regularne monitorowanie postępów; raportowanie statusu i potencjalnych zagrożeń,
  • Bezpośredni kontakt z właścicielami gruntów przy kluczowych projektach,
  • Koordynacja lokalnych konsultacji społecznych przy tworzeniu projektów PV,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinach t.j. Zarządzanie Projektami, Zarządzanie Przestrzenne, Ochrona Środowiska, Energetyka lub Pokrewne,
  • Doświadczenie w branży OZE - przy tworzeniu/rozwoju farm PV,
  • Znajomość dokumentacji projektowej i umiejętność czytania map projektowych,
  • Praktyczna znajomość procesu inwestycyjnego i dokumentacji związanej z PNB i WZ,
  • Biegłość w obsłudze Pakietu Microsoft Office (Word, Excel),
  • Znajomość podstaw obsługi programu QGIS,
  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa budowlanego,
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolność budowania relacji,
  • Umiejętność redagowania oficjalnych pism firmowych i urzędowych,
  • Doświadczenie w koordynowaniu wielu projektów jednocześnie (multitasking),
  • Samodzielność i wysokie zdolności organizacyjne,
  • Elastyczność i gotowość do okazjonalnych podróży służbowych,
  • Doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku w firmie z branży OZE i związane z rozwojem projektów PV.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Toruniu,
  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, pakiet medyczny Allianz, dostęp do programu Master Benefit, vouchery świąteczne, system poleceń pracowniczych,
  • Rozwojową pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych w przyszłościowej branży,
  • Przyjazną, wspierającą atmosferę pracy w zespole doświadczonych ekspertów chętnie dzielących się wiedzą.

m.in. indywidualne programy rozwojowe, korzystanie z kursów doszkalających

  • Praca Toruń
  • Project Manager Toruń
  • Manager Toruń
  • HR Manager Toruń
  • Content Manager Toruń
  • Account manager Toruń
  • Product manager Toruń
  • Business Development Manager Toruń
  • Key Account Manager Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544