Project Manager
  • Piła
Piła, Piła, Województwo wielkopolskie, Polska
Webtom.pl Sp. z o.o.
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Firma: Webtom.pl

Lokalizacja: Piła – praca stacjonarna

Wymiar pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: UoP/B2B

O nas:

Webtom.pl to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizująca się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań webowych dla klientów z różnych branż. Nasze podejście opiera się na profesjonalizmie, terminowości i innowacyjności.

Kogo szukamy:

Poszukujemy doświadczonego Project Managera, który poprowadzi nasze projekty od początku do końca, dbając o współpracę z zespołem i utrzymanie relacji z klientami. Jeśli jesteś osobą świetnie zorganizowaną, komunikatywną i potrafisz zarządzać zespołem w dynamicznym środowisku, ta oferta jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami – od planowania po wdrożenie
  • Koordynowanie pracy zespołu projektantów UX/UI i programistów
  • Regularna komunikacja z klientami, monitorowanie potrzeb i raportowanie postępów
  • Planowanie zasobów i harmonogramów, aby zapewnić terminową realizację
  • Monitorowanie ryzyk i rozwiązywanie problemów
  • Kontrola jakości i budżetu
  • Przygotowywanie raportów dotyczących statusu projektów
  • Udział w spotkaniach z klientami

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia jako Project Manager w branży IT
  • Znajomość metodyk Agile (Scrum, Kanban) oraz tradycyjnych (PMI, PRINCE2)
  • Zdolności organizacyjne i zarządzania zespołem
  • Wysoki poziom komunikacji oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • Zdolności analityczne w ocenie ryzyk i rozwiązywaniu problemów
  • Znajomość narzędzi do zarządzania projektami (Trello, Jira, Hubstaff)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • Przynajmniej podstawowa wiedza z branży technologicznej

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania projektami lub pokrewne
  • Certyfikaty PMP, PRINCE2
  • Doświadczenie w branży IT lub technologicznej
  • Znajomość technologii webowych i mobilnych
  • Znajomość branży digital e-commerce

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na UoP lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zawsze na czas
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Pile
  • Interesujące projekty w dynamicznym środowisku
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Budżet szkoleniowy
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu

Proces rekrutacji:

  1. Aplikacja
  2. Spotkanie wstępne
  3. Zadania rekrutacyjne
  4. (Opcjonalnie) Drugie spotkanie
  5. Decyzja

Jeśli spełniasz powyższe kryteria i chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i list motywacyjny. Czekamy na Twoją aplikację!

  • Praca Piła
  • Manager Piła
  • Piła - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045