Project Manager
  • Szklarska Poręba
Szklarska Poręba, Szklarska Poręba, Dolnośląskie, Polska
STE CAPITAL Sp z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzorowanie i koordynowanie prac budowlanych na wszystkich etapach projektu – od przygotowania, przez realizację, aż po uruchomienie i odbiór inwestycji
  • Uzgadnianie zamiennych rozwiązań technicznych, technologicznych i materiałowych w celu optymalizacji projektu
  • Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych prac oraz regularne raportowanie postępów
  • Zarządzanie budżetem projektów i monitorowanie wydatków
  • Optymalizacja technologiczno-materiałowa procesów budowlanych na etapie realizacji
  • Koordynacja pracowników i podwykonawców przydzielonych do realizacji projektu
  • Nadzór nad przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż
  • Sporządzanie harmonogramów, kosztorysów oraz prowadzenie kompletnej dokumentacji budowlanej
  • Odbiór prac budowlanych oraz przygotowanie dokumentacji powykonawczej
  • Prowadzenie przetargów oraz wybór firm podwykonawczych
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i partnerami firmy

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub kierunkowe
  • Posiadanie uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi – warunek konieczny
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego oraz doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • Doświadczenia na stanowisku Kierownika Projektu
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i koordynacji pracy pracowników i podwykonawców na budowie
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów oraz wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Praca w delegacji

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w prestiżowych projektach inwestycyjnych
  • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym zespole
  • Samochód służbowy
  • Nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania obowiązków

  • Praca Szklarska Poręba
  • Manager Szklarska Poręba
  • Szklarska Poręba - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045