Project Manager
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Województwo śląskie, Polska
Edu Bears Sp. z o.o. Sp. k.
27. 9. 2024

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu aby zarządzać projektami, zadaniami i procesami w naszej firmie. Potrzebujemy Cię, aby:

•         zapewnić sukces projektów, szczególnie tych, w które zaangażowanych jest wiele działów i ludzi, składających się z bardzo wielu zadań i procesów

•         skutecznie komunikować się w ramach zespołów projektowych

•         organizować, prowadzić i moderować regularne spotkania projektowe

•         przydzielać zadania i pilnować terminu i jakości ich wykonania

•         usprawnić procesy związane z realizacją projektów

•         przewidywać i reagować z wyprzedzeniem na potencjalne problemy

•         zaopiekować wszystkie osoby zaangażowane w proces

•         pomóc nam w konsekwentnym korzystaniu z narzędzi zarządzania zadaniami (Asana) poprzez usprawnienie i optymalizację działań

Przykładowe projekty, jakie projekty czekają na managera:

•     wprowadzenie nowego CRM wraz z narzędziami towarzyszącymi

•     całoroczna akcja promocyjna z wielkim finałem

•     rozwój nowej metody nauczania (od napisania, przez wydruk książek, nagrania, po aplikację i testy)

•     największa konferencja edukacyjna w Polsce

Koniecznie zaaplikuj do nas jeżeli:

•     posiadasz minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku

•     posiadasz umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie

•     doskonale znasz program do zarządzania projektami, jak Asana lub podobny

•         cechuje Cię ponadprzeciętnie doskonała organizacja pracy

•         potrafisz dobrze i skutecznie komunikować się z wszystkimi zaangażowanymi w projekt, bez względu na typ osobowości

•         potrafisz współpracować, inspirować i wymagać by osiągać zamierzone cele

•     jesteś osobą samodzielną

Mile widziane:

•     znajomość metodologii Prince2, AgilePM, scrum, kanban

•     znajomość języka angielskiego

•     chęć integracji w firmowej kuchni :-)

Co możesz zyskać?

•     pracę zgodną ze swoimi zainteresowaniami i talentami;

•     samodzielne stanowisko dostępne od zaraz;

•     elastyczne godziny pracy;

•     darmowy udział w wydarzeniach, szkoleniach organizowanych przez i dla Edu Bears i wsparcie w rozwoju;

•     pracę stacjonarną w siedzibie firmy w Zabrzu

•     stabilne zatrudnienie w nieustannie rozwijającej się firmie i możliwość rozwoju w najbardziej interesującym Cię kierunku,

•     świetną atmosferę oraz dużo ciekawej i dającej satysfakcję pracy!

Benefity:

•         dofinansowanie nauki języków

•         dofinansowanie szkoleń i kursów

•         elastyczny czas pracy

•         zniżki na firmowe produkty i usługi

•         spotkania integracyjne

•         brak dress code’u

•         kawa / herbata

O nas:

Edu Bears to firma o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Naszą specjalnością jest wspieranie szkół językowych w umacnianiu oferty kursów języka angielskiego dla najmłodszych. Współpracujemy z ponad 400 szkołami w całej Polsce, Czechach, Słowacji i Hiszpanii, które są naszymi Akredytowanymi Centrami Metody. Nasza misja to MORE THAN YOU EXPECT i staramy się wcielać ją w życie na każdym etapie naszej pracy.

Co tworzymy?

Z pasji do nauki języka angielskiego i 20-letniego doświadczenia w nauczaniu powstały nasze produkty: Teddy Eddie - licencjonowany angielski dla dzieci w wieku 2-7 lat, Savvy Ed - licencjonowany angielski dla dzieci w wieku 7-10 lat oraz Edward’s League – licencjonowany angielski dla dzieci 11-14 lat. Nie zatrzymujemy się jednak na tym, co już stworzyliśmy. Stale się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę. Naszą misją jest pokazanie dzieciom i ich rodzicom, że można uczyć się języka angielskiego w ambitnej formie, doskonale się przy tym bawiąc.

  • Praca Zabrze
  • Project Manager Zabrze
  • Manager Zabrze
  • Account manager Zabrze
  • Product manager Zabrze
  • Content Manager Zabrze
  • HR Manager Zabrze
  • Key Account Manager Zabrze
  • Business Development Manager Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210