Programista PLC
  • Katowice
Katowice, Katowice, Województwo śląskie, Polska
EBZ AUTOMATION - ENGINEERING
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Programowanie z zakresu PLC, HMI,
  • Udział w projektowaniu nowych maszyn oraz linii produkcyjnych,
  • Analiza schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej,
  • Parametryzacja czujników, systemów wizyjnych,
  • Rozruch napędów,
  • Udział we wdrożeniach u klientów,
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z kierownikiem projektu oraz kontrahentami zagranicznymi,
  • Aktywny udział w tworzeniu koncepcji technicznych oraz realizacji ambitnych projektów dla klientów z różnych gałęzi przemysłu (głównie Automotive).

Nasze wymagania

-       Wykształcenie wyższe kierunkowe (Automatyka, Elektronika, Mechatronika, Informatyka),

-       Praktyczna znajomość programowania sterowników PLC – mile widziane Siemens,

-       Zdolności analityczne i umiejętność pracy w zespole,

-       Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym – min. B1,

-       Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (od 50-70% czasu pracy w delegacji w skali roku),

-       Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

-       Doświadczenie na podobnym stanowisku (automatyk, programista PLC) branża Automotive,

-       Praktyczna znajomość oprogramowania TIA Portal, Step 7, WinCC,

-       Znajomość programowania w standardzie Daimler, BMW, VW, Audi etc.,

-       Umiejętność rozruchu układów napędowych (falowniki, serwonapędy) – Lenze, SEW, Siemens.

To oferujemy

-       Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę),

-       Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

-       Wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności,

-       Pracę w zespole specjalistów i partnerską atmosferę,

-       Niezbędny sprzęt do pracy,

-       Możliwość poznania najnowszych technologii,

-       Udział w ciekawych projektach na całym świecie,

-       Dofinansowanie do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

  • Praca Katowice
  • Programista Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210