Programista NET
  • Katowice
Katowice, Katowice, Silesian Voivodeship, Polska
VlogIT
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwijanie produktu (karta kredytowa) w technologiach ASP.Net MVC, REST/SOAP, Azure, MSSQL zgodnie z wymaganiami i dobrymi praktykami
  • Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań
  • Wykonywanie testów jednostkowych oraz code review
  • Proponowanie ulepszeń oraz rozwiązań występujących problemów

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenia w programowaniu z użyciem C#/.Net (preferowane .Net MVC)
  • Dobra, praktyczna znajomość bazy SQL Server oraz doświadczenie z narzędziami Integration Services i Reporting Service
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z brytyjską częścią zespołu
  • Umiejętność sprawnej pracy w metodyce Scrum
  • Praktyczna znajomość Azure lub AWS

Oferujemy:

  • Umowa B2B w tzw. outsourcingu (120-150 zł + VAT za godzinę)
  • Praca zdalna (dla chętnych biuro w Warszawie)
  • Elastyczne godziny pracy, brak nadgodzin
  • Płaska struktura, swobodna atmosfera pracy
  • Wpływ na kształt wytwarzanych rozwiązań

  • Praca Katowice
  • Programista Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 629
    23 889