Programista EGSE
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Creotech Instruments S.A.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy oprogramowaniu do testów konstelacji satelitarnej realizowanej przez polskie podmioty z rynku kosmicznego w oparciu o platformę Hypersat;
  • Pisanie oprogramowania na potrzeby testowania platformy Hypersat;
  • Udział w tworzeniu architektury oprogramowania;
  • Testowanie napisanego oprogramowania;
  • Pisanie dokumentacji w języku angielskim;
  • Udział w testowaniu sprzętu elektronicznego.

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku (automatyzacja pomiarów);
  • Znajomość języka programowania Python;
  • Znajomość języka C++;
  • Znajomość/Chęć nauki języka Rust;
  • Podstawowa umiejętność pracy w środowisku serwerowym Linux (SSH);
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania dla środowiska Linux;
  • Znajomość systemów kontroli wersji (git);
  • Praktyczna znajomość interfejsów komunikacyjnych (np. TCP, UDP, UART);
  • Podstawowa znajomość elektroniki / umiejętność czytania schematów;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie i pisanie dokumentacji technicznej;
  • Samodzielność, chęć nauki, zapał do pracy.
  • Znajomość framework’a gRPC i ZeroMQ
  • Znajomość zagadnień sieciowych i konteneryzacji
  • Doświadczenie w pracy z protokołami opisanymi w standardach CCSDS oraz ECSS-E-ST-70-41C będzie dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie pracy w systemie CI/CD.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej średniej wielkości;
  • Możliwość awansu w miarę poszerzania kompetencji;
  • Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku).

  • Praca Warszawa
  • Programista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392