Programista C++
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
23. 11. 2022
12000 - 22000 PLN

Dla naszego klienta, lidera z branży telemetrycznej na rynku europejskim, która działa w ponad 20 krajach oraz która posiada szereg rozwiązań dla branży transportu i spedycji, poszukuje obecnie:

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka C++ oraz C#,
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Visual Studio,
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych S.O.L.I.D.
  • Dobra znajomość platformy .NET,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i asertywnego dążenia do wdrażania nowych rozwiązań
  • Staranność, dokładność, samodzielność, umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie pracy w chmurze (Azure),
  • Wiedza na temat budowania RESTful applications,
  • Znajomość relacyjnych baz danych: MS SQL,
  • Doświadczenie w pracy w zespołach zwinnych (Scrum)

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Możliwość pracy hybrydowej lub pracy zdalnej.
  • Ciekawe wyzwania powiązane z przedsiębiorczym i nowoczesnym podejściem firmy.
  • Świetną atmosferę pracy w partnerskim zespole.
  • Nowoczesne narzędzia pracy, szkolenia.
  • Pakiet dodatkowych benefitów: kartę FitProfit, opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe, świadczenia socjalne.

Obowiązki:

  • Wspieranie zespołów w rozwijaniu rozbudowanych aplikacji desktopowych oraz webowych służących do analizy i przetwarzania danych zbieranych od tysięcy kierowców w celu rozliczania i ewidencjonowania czasu prac

Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

131 242
22 157