Programista C++
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Asseco Poland S.A.
25. 5. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++
  • C
  • SQL
  • Python
  • Git

Mile widziane

  • DB2
  • UML
  • Perl
  • JavaScript
  • Jira
  • Java
  • Hibernate

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Dołącz do naszego zespołu jako Programista C++ i rozwijaj największy system informatyczny w Polsce w obszarze ubezpieczeń społecznych. Dołączając do nas, będziesz rozwijać istniejące funkcjonalności, optymalizować kod, ale również analizować i naprawiać błędy w celu poprawności działania systemu.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych funkcjonalności w języku C++/C
  • Analiza i naprawa błędów w celu poprawności działania systemu
  • Refaktoryzacja istniejących rozwiązań, zapewniając czytelność i efektywność kodu
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i użytkowej

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia w programowaniu aplikacji biznesowych (nie dotyczy doświadczenia w projektach embedded) w języku C++/C - warunek konieczny
  • Umiejętność programowania obiektowego i strukturalnego
  • Znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych
  • Znajomość jednego z języków skryptowych, np. Python, Shell, Perl, JS
  • Znajomość GIT
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pracy z dokumentacją techniczną
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Skrupulatność, dokładność

  • Znajomość bazy danych DB2, systemu z/OS
  • Doświadczenie z Jenkins i CI/CD w zakresie przygotowania automatycznego środowiska do kompilacji
  • Znajomość UML

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • programista testów automatycznych
  • project manager
  • scrum master
  • analityk biznesowy
  • analityk systemowy

Tak pracujemy nad projektem

  • DevOps
  • automatyzacja testów
  • testy funkcjonalne
  • testy integracyjne
  • testy jednostkowe
  • testy regresyjne
  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • konferencje w Polsce
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • treningi umiejętności miękkich
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wspieramy wydarzenia dla IT
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • program emerytalny
  • karty przedpłacone
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji

  • 1 rozmowa telefoniczna
  • test z wiedzy technicznej
  • 1 spotkanie techniczne

Dodatkowe Informacje

Zależy nam, abyś posiadał / posiadała doświadczenie w projektach biznesowych.

Doświadczenie w projektach embedded nie dotyczy tej roli.

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

  • Praca Wrocław
  • Programista Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696