Programista
  • Ożarów
Programista
Ożarów, Ożarów, Masovian Voivodeship, Polska
WB Electronics S.A.
2. 10. 2024

Jesteśmy największym polskim producentem oferującym technologię łączności i dowodzenia oraz zaawansowane rozwiązania dla sił zbrojnych z całego świata. Kierujemy się innowacyjnością, tworzymy przełomowe rozwiązania, wyznaczamy standardy i trendy w sektorze obronnym w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i pielęgnacja modułów oprogramowania dla urządzeń i systemów zarządzania polem walki
  • Prowadzenie prac programistycznych zgodnie z powszechnie obowiązującymi standardami profesjonalnymi oraz szczegółowymi uregulowaniami obowiązującymi w spółce
  • Tworzenie dokumentacji technicznej (specyfikacji) do tworzonych modułów programowych i aplikacji
  • Udział we wdrażaniu systemów informatycznych u odbiorcy, szczególnie w zakresie instalowania i testowania sprzętu, oprogramowania oraz szkolenia użytkowników

Wymagania

  • Bardzo dobra przynajmniej jednego z języków: C, C++, Python, JavaScript
  • Praktyczna znajomości systemu Linux/Unix
  • Znajomość systemu kontroli wersji git
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (minimum inżynier, licencjat lub student ostatniego roku)

Mile widziane:

  • Znajomość bibliotek GTK, Qt
  • Umiejętność tworzenia estetycznych interfejsów użytkownika
  • Znajomość technologii sieciowych SOAP i REST
  • Umiejętność tworzenia oprogramowania serwerów i klientów webowych
  • Umiejętność projektowania i implementowania testów

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w polskiej firmie działającej na rynkach międzynarodowych
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Brak dress code’u
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń (szkolenia i kursy, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie kolonii dla dzieci, bilety do kina i teatru, kawa, herbata, napoje, owoce)

  • Praca Ożarów
  • Ożarów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521