Produkcja żywności - Osina dla Pań i Panów
  • Kluki
Kluki, Kluki, Łódzkie, Polska
'RCR' sp. z o.o.
11. 9. 2024

Polska rodzinna firma, obecna na rynku od 1993 roku oferująca usługi z zakresu produkcji spożywczej poszukuję zarówno Pań jak i Panów do pracy przy produkcji.

Zakład zajmuje się świadczeniem usług produkcyjnych w zakresie wytwarzania: mas mlecznych typu kajmak , toffi, mas makowych i owocowych, wyrobów prażonych takich jak kawa naturalna , kawa zbożowa itp.

Opis stanowiska:

  • Praca przy taśmie
  • Produkcja żywności
  • Pakowanie

Wymagania:

  • Książeczka Sanepidowska
  • Mile widziane doświadczenie przy produkcji żywności

Oferujemy:

  • Praca od Poniedziałku do Piątku
  • System 3-zmianowy
  • Stawka: 28,10zł/h
  • Lokalizacja: Osina

(KRAZ) 25663

  • Praca Kluki
  • Pracownik produkcji Kluki
  • Kluki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567