Product Owner - zarządzanie flotą maszyn, ewidencją sprzętu, dostawami ‎towarów (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BUDIMEX S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Zarządzanie i porządkowanie elementów Backlogu Produktu,
  • Zapewnienia utrzymania rozwiązania zgodnie z ustalonym SLA,
  • Zarządzanie i rozliczanie prac wykonywanych przez III linię wsparcia,
  • Zapewnienie zasobów do rozwiązywania zgłoszeń (II lub III linia wsparcia),
  • Aktywne monitorowanie i rozwiązywanie zgłoszeń użytkowników,
  • Proponowanie optymalizacji i automatyzacji utrzymania rozwiązania
  • Budowanie bazy wiedzy dla wspieranych produktów,
  • Uzgadnianie zmian i kierunków rozwoju w utrzymywanych rozwiązaniach,
  • Uzgadnianie i zlecanie zmian do wykonania przez zespoły DevOps,
  • Realizacja analizy systemowej dla zgłaszanych zmian,
  • Testowanie zmienianych funkcjonalności w utrzymywanych rozwiązaniach,
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami biznesowymi,
  • Efektywna komunikacja z interesariuszami.

Nasze oczekiwania:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia w roli Product Ownera lub Product Managera,
  • co najmniej 1 roku doświadczenia w realizacji inicjatyw/projektów z zastosowaniem metodyk zwinnych (Scrum, Agile)
  • praktycznej znajomości narzędzi typu bug/issue tracking oraz wiki;
  • wiedzy na temat dobrych praktyk z obszaru zarządzania IT (ITIL)
  • wiedzy z obszaru wycen inicjatyw IT
  • umiejętności zarządzania backlogiem inicjatyw i ich priorytetyzacją
  • umiejętności myślenia analitycznego
  • umiejętności dokumentowania rozwiązań – dokumentacja techniczna, realizacji testów
  • znajomości rynku dostawców, producentów oraz usług i produktów IT oraz nowych trendów i technologii wraz z rozpoznawaniem i oceną możliwości ich wdrażania w procesy wewnętrzne
  • znajomości zagadnień z obszaru umów IT (określanie i mierzenia parametrów świadczenia usług IT, SLA)
  • umiejętności zrozumienia potrzeb biznesowych i dostarczania rozwiązań, które je wypełnią
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • chęci do nauki i rozwijania się w obszarze systemów informatycznych.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień logistyki i gospodarki zasobami w szczególności zarządzanie flotą maszyn, ewidencją sprzętu, dostawami towarów
  • Doświadczenie w pracy z rozwiązaniami klasy TMS, CMMS, SCM, MES
  • Doświadczenie w pracy z systemami producentów INTENSE Group, GS Software

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Kryzysowego Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210