Product Owner
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Link Group
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Zrozumienie i wsparcie wizji produktowej menedżera zespołu, dotyczącej produktów
  • Prowadzenie spotkań z klientami w celu zrozumienia i przewidywania ich potrzeb, tłumaczenie ich na wymagania produktowe, organizowanie prezentacji, demonstracji produktów oraz warsztatów
  • Całkowite zarządzanie produktami zespołu, zarówno istniejącymi, jak i nowymi, w ramach zespołu scrumowego, przekształcanie funkcji w wymagania techniczne, definiowanie, zarządzanie i nadzorowanie realizacji backlogu zespołu, testowanie akceptacyjne produktów
  • Nadzorowanie wszystkich etapów tworzenia produktu (w tym projektowania i rozwoju) poprzez bliską współpracę z liderami inżynierii produktu, którzy zarządzają codziennymi pracami inżynieryjnymi
  • Tworzenie dokumentacji specyficznej dla klientów, takiej jak Procesy Biznesowe, Specyfikacje Funkcjonalne, Przypadki Użycia, Dokumenty Wymagań Klienta, Kwestionariusze Konfiguracyjne
  • Współpraca z innymi intersariuszami, takimi jak Marketing, Dział Prawny i Bezpieczeństwa
  • Udzielanie wsparcia i doradztwa dla klientów w celu zwiększenia użycia produktu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie IT lub pokrewne doświadczenie zawodowe, co najmniej 5-letnie doświadczenie w roli analityka systemów biznesowych lub właściciela produktu, zarządzanie złożonym produktem lub funkcjonalnością w ramach przedsiębiorstwa
  • Doskonała znajomość zarządzania produktami i metodologii zwinnego rozwoju oprogramowania, stosowanie nowoczesnych koncepcji i narzędzi w zarządzaniu produktami i projektowaniu produktu
  • Umiejętność rozwiązywania złożonych wyzwań i przekształcania ich w uporządkowane rozwiązania, które są wykonalne zarówno dla interesariuszy wewnętrznych, jak i zewnętrznych
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i współpracy
  • Umiejętność wpływania bez formalnej władzy, współpraca z członkami zespołu, którzy nie raportują bezpośrednio do tej roli, aby osiągnąć cele
  • Silne umiejętności zarządzania projektami, organizacyjne i menedżerskie, w tym umiejętność zarządzania i priorytetyzowania wielu konkurencyjnych inicjatyw przy agresywnym harmonogramie wieloprojektowym
  • Umiejętność pracy w różnych strefach czasowych międzynarodowo
  • Doświadczenie w projektach bankowych będzie dodatkowym plusem

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567