Product manager
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
iView Recruitment
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Generowanie nowych, innowacyjnych koncepcji produktowych.
  • Opracowywanie strategii wdrożeniowej i marketingowej dla podległego asortymentu.
  • Wprowadzanie produktu na rynek.
  • Określanie polityki cenowej dla asortymentu.
  • Sporządzenie zestawień oraz analiz w ramach zarządzanych grup produktowych.
  • Przygotowanie planu asortymentowego dla produktów z obszaru odpowiedzialności w oparciu o przeprowadzone analizy stanów magazynowych i potrzeb rynkowych.
  • Przeprowadzanie i kontrola procesów jakościowych przed przystąpieniem do produkcji.
  • Koordynacja procesu produkcji i dostawy produktu na magazyn.
  • Realizacja zamówień produktu oraz przeprowadzanie testów jego użyteczności.
  • Odpowiedzialność za nadzór nad terminowością dostaw.
  • Przeprowadzanie negocjacji handlowych, nawiązywanie współprac i utrzymywanie relacji biznesowych z zagranicznymi dostawcami .
  • Nadzór nad odsprzedażą i stanami magazynowymi produktu.
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (Działem Logistyki, Działem Handlowym itp.).
  • Realizacja celów sprzedażowych firmy.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność pracy z pakietem MS Office, szczególnie MS Excel.
  • Doświadczenie w pracy koncepcyjnej i wdrażaniu nowych produktów na rynek.
  • Cechy takie jak: wysokie poczucie odpowiedzialności, dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, komunikatywność.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w branży elektroniki użytkowej.
  • Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Współpracę w oparciu o kontrakt B2B lub Umowę o Pracę
  • Pracę z doświadczonym, zorientowanym na rozwój zespołem.
  • Atrakcyjny system premiowy.

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Zniżki na produkty firmowe.

  • Praca Kraków
  • Product manager Kraków
  • Manager Kraków
  • Account manager Kraków
  • Project Manager Kraków
  • HR Manager Kraków
  • Content Manager Kraków
  • Key Account Manager Kraków
  • Business Development Manager Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584