Product Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Kanlux SA
4. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Identyfikacja i wprowadzanie innowacyjnych produktów: Analizowanie rynku i konkurencji w celu wzbogacenia oferty o nowoczesne rozwiązania oświetleniowe.
  • Rozwój i wdrażanie nowych produktów: Kreowanie i implementacja nowych produktów, które spełniają potrzeby rynku i klientów.
  • Współpraca międzynarodowa: Koordynacja działań z producentami, laboratoriami oraz konstruktorami w Polsce i Chinach, aby zapewnić najwyższą jakość produktów.
  • Monitorowanie trendów rynkowych: Regularne analizowanie rynku i konkurencji, aby być na bieżąco z najnowszymi trendami i innowacjami.
  • Reprezentowanie firmy na targach branżowych: Udział w międzynarodowych targach branżowych, głównie jako odwiedzający, w celu nawiązywania kontaktów i zdobywania wiedzy o najnowszych trendach.
  • Zagraniczne wizyty u dostawców: Regularne wyjazdy m.in. do Azji w celu weryfikacji i oceny dostawców, aby zapewnić najwyższą jakość i zgodność z wymaganiami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktami technicznymi: Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie wprowadzania i zarządzania produktami technicznymi.
  • Znajomość branży oświetleniowej/LED: Wiedza techniczna i na temat specyfiki i trendów w branży oświetleniowej, szczególnie LED.
  • Doświadczenie w pracy z zagranicznymi dostawcami: Preferowane doświadczenie w współpracy z międzynarodowymi dostawcami komponentów i produktów.
  • Umiejętność zarządzania projektami: Skuteczne zarządzanie projektami i procesami, od planowania po realizację.
  • Gotowość do pracy hybrydowej w systemie 3 dni pracy w systemie Home Office, 2 dni wizyty w siedzibie firmy w Radzionkowie (woj. Śląskie)
  • Wykształcenie wyższe techniczne: Preferowane kierunki to elektryka, elektronika lub technika świetlna.
  • Znajomość obsługi komputera: Praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi komputerowych i oprogramowania.
  • Prawo jazdy kat. B: Gotowość do podróży służbowych (wyjazdy zagraniczne oraz wizyty w siedzibie firmie na Śląsku)
  • Kompetencje zawodowe: Doskonałe umiejętności planowania i organizacji pracy, kreatywność, zdolność analitycznego myślenia, umiejętność prowadzenia prezentacji i negocjacji, zaangażowanie oraz odpowiedzialność.
  • Znajomość języka angielskiego: Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną współpracę międzynarodową.

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko pracy: Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży oświetleniowej, która stawia na innowacje i jakość.
  • Stabilność zatrudnienia: Gwarantujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, z wieloletnim doświadczeniem.
  • Możliwości rozwoju: Oferujemy szerokie możliwości rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń, udział w nowych projektach i wyzwaniach.
  • Atrakcyjny system wynagradzania: Motywujący system wynagrodzeń, który docenia zaangażowanie i osiągnięcia.
  • Niezbędne narzędzia pracy: Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do efektywnego wykonywania obowiązków.
  • Pakiet benefitów: karnety sportowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki, nauka języków obcych (zajęcia stacjonarne lub możliwość korzystania w platformy językowej).

  • Praca Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544