Pracuj jako|SPAWACZ| - Łódź!
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Remedy Sp z.o.o
13. 8. 2024

Poszukujesz stabilnej pracy i masz doświadczenie w pracy przy SPAWANIU?
My szukamy Ciebie! :)
Remedy jako Agencja Zatrudnienia (certyfikat KRAZ nr 22413) realizuje projekty rekrutacyjne pracy stałej i tymczasowej w całej Polsce.
Obowiązki jako spawacz:
-Pobieranie, przenoszenie , przygotowywanie elementów
-Spawanie detali i konstrukcji zgodnie z bieżącą dokumentacją techniczną
Wymagania jako spawacz:
-Doświadczenie w spawalnictwie.
-Znajomość rysunku technicznego.
-Uprawnienia spawalnicze (MAG 135).
-Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.
-Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
-Mile widziane uprawnienia TIG i MIG
Oferujemy:
-Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-Stawka godzinowa - 38 zł brutto/h
-Pracę w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22)
-Praca od poniedziałku do piątku (okazjonalnie w weekendy)
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Wdrożenie i przeszkolenie do pracy
-Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
Jeśli jesteś zainteresowany, prosimy o przesłanie CV/ wypełnienie formularza lub kontakt telefoniczny pod numerem 665 552 277.
Cenisz sobie dobrą atmosferę w pracy i rozwój zawodowy? Dzwoń nie wahaj się :)

  • Praca Łódź
  • Spawacz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584