Pracownik wykończeniowy - glazury, gładzie, malowanie natryskowe
  • Białystok, podlaskie
Białystok
Berker Dominis
25. 9. 2024

Firma budowlana z siedzibą w Białymstoku, specjalizująca się w realizacji inwestycji budowlanych bazująca na wieloletnim doświadczeniu zatrudni pracownika na stanowisko:

Pracownik Ogólnobudowlany- prace wykończeniowe

Miejsce pracy: Białystok + 60 km

Stawka: 8350 zł/miesiąc

Zadania:

•    Wykonywanie prac ogólnobudowlanych na pozyskanych budowach województwa podlaskiego m.in. prace glazurnicze, suche zabudowy, szpachlowanie, malowanie.

Wymagania:

•    Doświadczenie ww. pracach, wymagamy układania płytek i glazur,

•    Punktualność i sumienność,

•    Prawo jazdy kat. B.

Gwarantujemy:

•    Umowa o pracę na czas nieokreślony,

•    Atrakcyjne wynagrodzenie + dwie premie roczne po 5 tys. na rękę,

•    Ośmiogodzinny system pracy, wolne soboty,

•    Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  536 548 851. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „OGÓLNOBUDOWLANY” – na pewno oddzwonię!

  • Praca Białystok
  • Pracownik produkcji Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik kolei Białystok
  • Pracownik umysłowy Białystok
  • Pracownik fizyczny Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Pracownik administracyjno - biurowy Białystok
  • Pracownik utrzymania ruchu Białystok
  • Pracownik ds. administracji Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210