Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Radom
Radom, Radom, mazowieckie, Polska
Medicofarma
16. 11. 2022

W związku z dynamicznym rozwojem MEDICOFARMA S.A. poszukuje Kandydatów do Działu Produkcji na stanowiska:

Pracownik Utrzymania Ruchu- dział techniczny

Miejsce pracy: RADOM

Obowiązki

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:
-        Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń oraz instalacji, na których odbywa się proces produkcyjny (usuwanie awarii, rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, pomoc przy przezbrojeniach linii);
-        Dokonywanie napraw, przeglądów oraz konserwacji
-        Wykonywanie prac zleconych przez Z-ce Kierownika Działu Produkcji ds. technicznych
-        Dokonywanie weryfikacji zużycia podstawowych elementów części maszyn
-        Utrzymanie w należytym stanie powierzonych narzędzi oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego.
-        Utrzymanie w należytym porządku części warsztatowej
-        Przestrzeganie przepisów BHP, p/poż oraz zasad higieny i dobrej praktyki produkcji w miejscu wykonywania swoich czynności
-        Przestrzeganie procedur i instrukcji wewnątrzzakładowych.

Wymagania

Wykształcenie techniczne
-        Podstawowa wiedza techniczna z zakresu mechaniki i eksploatacji maszyn
-        Samodzielność w działaniu, zaangażowanie
-        Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek
-        Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
-        Prawo jazdy kat.B
-        Gotowość do pracy w systemie zmianowym
-        Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym - mile widziane
-        Uprawnienia SEP do 1 kV – mile widziane

Oferujemy

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv, z podaniem nazwy stanowiska w temacie wiadomości, w terminie do 31 12 2022r.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, spełniającymi wymagane kryteria, w ciągu czterech tygodni od daty publikacji ogłoszenia.
Prosimy o dopisanie na aplikacji następującej klauzuli
 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko operator- pakowacz (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych); dalej jako: „RODO”) oraz z ustawą o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r. (Dz.U. 2018 r. poz. 1000; dalej jako: „Ustawa”) przez Medicofarma Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie przy ulicy Sokołowskiej 9/U19 (dalej jako: „Administrator Danych Osobowych”).