Pracownik Utrzymania Ruchu
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Apteka Gemini
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Pomoc w przyjmowaniu i wydawaniu części zamiennych Organizacja i oznaczanie części w magazynie Wsparcie w odnajdowaniu i wydawaniu części Technikom Utrzymania Ruchu Regularna inwentaryzacja i kontrola stanów magazynowych Obsługa modułu magazynowego systemu komputerowego do zarządzania utrzymaniem ruchu CMMS Rejestrowanie przyjęć oraz wydań w systemie komputerowym Utrzymywanie porządku i dbałość o prawidłowe oznakowanie części w magazynie Utrzymywanie czystości i przestrzeganie zasad BHP Obsługa wózka paletowego i innych urządzeń magazynowych Wsparcie w tematach pobocznych – pracach technicznych WYMAGANIA: Osoby w trakcie nauki, absolwenci lub osoby poszukujące możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w zakresie logistyki, mechaniki, automatyki lub pokrewnych dziedzin Biegła obsługa komputera Znajomość obsługi pakietu MS Office Dokładność i skrupulatność Chęć nauki i zdobywania doświadczenia Gotowość do przepracowania minimum 100 godzin w miesiącu OFERUJEMY: Płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy po jego zakończeniu Zdobycie praktycznego doświadczenia w pracy w dziale Utrzymania Ruchu Możliwość rozwoju i nauki od doświadczonych specjalistów

  • Praca Gdańsk
  • Pracownik utrzymania ruchu Gdańsk
  • Pracownik produkcji gdański
  • Pracownik produkcji Starogard Gdański
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Gdański
  • Pracownik produkcji Pruszcz Gdański
  • Pracownik produkcji Gdańsk
  • Pracownik ochrony Gdańsk
  • Pracownik socjalny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Gdańsk
  • Pracownik fizyczny Pruszcz Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210